TO JEST PRZYKŁADOWY SKLEP OPROGRAMOWANIA REDCART.PL ZAMÓWIENIA NIE BĘDĄ REALIZOWANE!

Wczytuję dane...
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
Kod producenta: RZ01-01230100-R3G1
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Opis produktu

RAZER NAGA EPIC CHROMANajlepsza myszka MMO powraca!
jeszcze lepsza!

19 PROGRAMOMWALNYCH PRZYCISKÓW DO MMO

W każdym MMO, im więcej zaklęć masz pod ręką, tym większa Twoja przewaga.

Myszy Razer Naga Epic Chroma oferuje łącznie 19 przycisków, w tym kultowe 12 bocznych przycisków dla kciuka do maksymalizacji możliwości jakie macie do dyspozycji. Teraz dzięki Razer Naga Epic Chroma ułatwiamy wam dostęp do jeszcze więcej ilości makr oraz kontroli dając możliwość wciśnięcia odpowiedniego przycisku w odpowiednim czasie.


BEZPRZEWODOWA TECHNOLOGIA DLA NIEZRÓWNANEJ MANEWROWOŚCI

Technologia bezprzewodowa do gier Razer Naga Epic Chroma daje Ci zupełnie nieograniczony Ruch bez utraty kontroli nad myszą i dokładnością. Z szybkością reakcji 1ms przy połączeniu zarówno przewodowym lub bezprzewodowym, mysz Razer Naga Epic Chroma zapewnia optymalne działanie przez cały czas. Ponadto podłączając mysz do USB, gdy bateria jest bliska rozładowaniu, pozwala ładować mysz w trakcie rozgrywki.        


Podświetlenie CHROMA wraz z konfigurowalnymi 16,8 mln kolorów

Dzięki podświetleniu Chroma możesz dostosować oświetlenie zarówno dla scroll'a, kciuka i loga Razer. Masz wybór pomiędzy jednym z imponującego spektrum kolorów, tak aby spersonalizować mysz Razer Naga Epic Chroma pod swoje gusta. Każdy region jest kontrolowany niezależnie przez Razer Synapse.Funkcje:

Sensor  laserowy 8200dpi 4G

Nie istnieje mysz Razer, która nie została wyposażona w najnowocześniejszy sensor dla precyzji i ultra-szybkiej reakcji w Twojej grze. Czujnik laserowy 4G oferuje dodatkowe funkcje konfigurowalne w Synapse.
 

  

Kółko przewijania

Kółka przewijania są tak samo ważne dla przeglądania stron internetowych i dokumentów jak i do gier.  Bez względu czy to jest przybliżenie, rzut granatu lub powiększanie pola bitwy, scroll musi być bardzo wytrzymały.
Dlatego scrolle u myszek Razera można przewinąć setki milionów razy w trakcie ich życia, i nadal będą działać z dokładnie taką samą dokładnością jak na początku.

 

Stacja dokująca do ładowania

Gdy trzeba naładować mysz Razer Naga Epic Chroma, po prostu włóż ją na dołączonej stacji dokującej.Synapse

Synapse to nie tylko standardowe oprogramowanie myszy. Posiada wiele podstawowych i zaawansowanych funkcji konfiguracyjnych, aby TwójRazer Naga Epic Chroma działał dokładnie tak, jak tego chcesz.


Nieograniczone profile i inne konfiguracje

Każdy mecz jest inny i ma swój własny zestaw wymagań w zakresie kontroli. Nie jesteś już ograniczony przez pokolenie wbudowanej pamięci w urządzenia. Razer Synapse przenosi mózg myszy Razer Naga Epic Chroma do chmury, zwiększając liczbę profili, które można zapisać, i pozwala na stworzenie dłuższych, bardziej skomplikowanych makr.


Komunikacja między urządzeniami

Sparuj dwa peryferia od Razer'a w celu stworzenia wymarzonego comba do gier. Będziesz mógł tymczasowo zmienić czułość myszy Razer, przytrzymując odpowiedni przycisk na klawiaturze Razer lub szybko zmienić profile klawiatury, za pomocą scrolla myszy, razem ze zmianą oświetlenia odzwierciedlającego te zmiany. Będziesz mógł stworzyć makra na myszy i używać ich na klawiaturze, nie ma ograniczeń co do tego, co możesz zrobić dzięki Razer Synapse
 
 

Procesor ARM 32-bitowy

Razer Naga jest wyposażona w 32-bitowy procesor ARM, co oznacza, że wszystkie polecenia wykonywane sa natychmiastowo. Mysz jest dosłownie przedłużeniem dłoni, kiedy każdy ruch, każdą funkcję myszy można wykonać natychmiastowo.

 
 

Super czułe przyciski

Od pierwszej myszy, którą Razer stworzył, aż do teraz, przyciski myszy są czułe nawet na dotknięcie włosem. Aby zagwarantować Ci absolutną pewność, wykorzystane zostały bardzo trwałe przełączniki Omron, abyś mógł poczuć wyraźne kliknięcie z każdym przyciśnięciem. Na dodatek, przyciski pod kciukiem wyposażone są mechaniczne przełączniki przez co oferują jeszcze szybsze tempo uruchamiania niż wcześniej.
Specyfikacja:

 • 19 programowalnych przycisków MMO
 • 12-przyciskowa siatka z przyciskami mechanicznymi pod kciukiem
 • Kółko Tilt-click
 • Czujnik laserowy 8200dpi 4G
 • Technologia bezprzewodowa
 • Stacja dokująca do ładowania
 • Oświetlenie Chroma z 16,8 miliona kolorów
 • Razer Synapse
 • 1000Hz Ultrapolling
 • 200 cali na sekundę przyspieszenia / 50g
 • Włókno / 2,1m pleciony kabel USB ładowania
 • Przybliżony rozmiar:
  Długość: 119mm
  Szerokość: 75mm
  Wysokość: 43 mm
 • Przybliżona waga: 150 g
 • Żywotność baterii: około 20 godzin (ciągłej gier)


Filmy video
Polecamy