Produkt dostępny!
2000 szt.
Kod producenta: RZ02-01940100-R3M1
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Opis produktu

RAZER SPHEX V2

Rozmiar ma znaczenie. 
 Razer Sphex V2 to ultra-cienka podkładka, która zapewnia wysoką jakość śledzenia zarówno dla myszy laserowych, jak i optycznych. Wykonana z wyjątkowo wytrzymałego poliwęglanu z ulepszoną bazą antypoślizgową, gwarantuje najwyższą wytrzymałość podkładki oraz jej stabilność, bezwzględu na intensywność użytkowania

 

 

Magiczne 0,5 mm grubości

Razer Sphex V2 został zaprojektowany z myślą o graczach, którzy oczekują jak najmniejszej ingerencji podkładki w biurko. Ta wyjątkowo cienka podkładka, w połączeniu z ulepszoną antypoślizgową podstawą, ​​jest idealnym wyborem dla tych, którzy potrzebują najwyższej wydajności od swojej myszy, a przy tym nie chcą ingerować w profil biurka.

 
 

Przystosowana pod każdy sensor

Razer Sphex V2 został opracowany z myślą  poprawienia wydajności sensorów myszek zarówno optycznych jak ich laserowych. Największa czułość, szybkość i kontrola jaką możesz znaleźć pod swoją myszką.

 

 

Poliwęglanowa wytrzymałość

Poliwęglanowa powierzchnia Razer Sphex V2 została opracowana w laboratoriach,  uzyskując wyjątkowo wysoką odporność na uderzenia i rozrywania. Ta niesamowita wytrzymałość będzie zawsze dostarczana bez względu na intensywność Twojej gry. 
Specyfikacja:

  • Ultra cienka powierzchnia 0,5 mm / 0,02
  • Doskonała jakość śledzenia dla myszy laserowych i optycznych
  • Wyjątkowo trwały wykończenie z poliwęglanu
  • Przybliżony rozmiar:
    • Normalna: 355 mm (długość) x 254 mm (szerokość) x 0,5 mm (wysokość)
    • Mini: 270 mm (długość) x 215 mm (szerokość) x 0,5 mm (wysokość)
  • Przybliżona waga: 51 g / 35 g (wersja mini)
Polecamy