Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Opis produktu

RAZER OUROBOROS

Tak dopasowanej myszki jeszcze nie było. 

W pełni konfigurowalny kształt

Dzięki regulowanym podparciom dłoni, ruchomym tyłem, a także czterema wymiennymi panelami bocznymi, Razer Ouroboros jest w pełni przygotowany aby sprostać Twoim potrzebom. Doskonale pasuje do dowolnej długości, kształtu i stylu chwytu myszy – Wszystko to aby zmniejszyć zmęczenie dłoni oraz zmaksymalizować komfort użytkowania.

 
 

Laserowy sensor 4G 8200dpi

Razer Ouroboros został wyposażony w najbardziej zaawansowany sensor laserowy 4G 8200dpi zapewniając dokładność, której będą Ci zazdrościć. Dodatkowo może zostać skalibrowany do określonej powierzchni podkładki, łącznie z poziomem odcięcie śledzenia, umożliwiając Ci więcej kontroli niż kiedykolwiek.

 
 

Przewodowa / bezprzewodowa rozgrywka

Czy jesteś gotów przejść na nowy poziom gry? Razer jest pionierem w bezprzewodowej technologii dla graczy, zapewniając Ci pewność, że Razer Ouroboros będzie sprawował się dokładnie tak samo zarówno w trybie bezprzewodowym jak i przewodowym. Z szybkością reakcji 1ms, twoje polecenia zostaną wykonane szybciej niż Twojego przeciwnika.

Gdy bateria jest bliska wyczerpania, wystarczy podłączyć kabel USB, dzięki czemu można utrzymać stałą przewagę w grze bez żadnych przestojów.

 
 

Dedykowane przyciski DPI

Pozostań w czołówce dzięki dedykowanym przyciskom do zmiany dpi. Dzięki nim będziesz w stanie tymczasowo zwiększyć / zmniejszyć DPI myszki tak, można uzyskać dokładną czułość, której aktualnie potrzebujesz.

 
 

Zasilany jedną baterią AA

Graj dłużej bezprzewodowo dzięki zasilaniu jedną baterią AA, która zapewnia do 12 godzin ciągłej gry. Dołączony akumulator możesz wielokrotnie ładować, dzięki czemu możesz podłączyć przewód USB lub umieścić go w stacji dokującej. Możesz również wymienić baterię na inna baterię AA, dzięki czemu bez przewodu możesz grać zawsze.

  


Synapse

Synapse to nie tylko standardowe oprogramowanie myszy. Posiada wiele podstawowych i zaawansowanych funkcji konfiguracyjnych, aby Twoja mysz działa dokładnie tak, jak tego chcesz.

 

Nieograniczone profile i inne konfiguracje

Każdy mecz jest inny i ma swój własny zestaw wymagań w zakresie kontroli. Nie jesteś już ograniczony przez pokolenie wbudowanej pamięci w urządzenia. Razer Synapse przenosi mózg myszy do chmury, zwiększając liczbę profili, które można zapisać, i pozwala na stworzenie dłuższych, bardziej skomplikowanych makr.


 Specyfikacja:

  • Możliwość dostosowania do każdego rodzaju dłoni i chwytu
  • 8200dpi 4G Dual Sensor System
  • Technologia bezprzewodowa ze stacją dokującą
  • Razer Synapse 2.0
  • 11 programowalnych przycisków w technologii Hyperesponse
  • 1000Hz Ultrapolling / 1ms response time
  • Wymiary: 122 mm do 137 mm (długość) x 71 mm (Szerokość) x 42 mm  (Wysokość)
  • Waga: 115 g (bez baterii) , 135 g (z baterią)
  • Battery life: 12 godzin bez ładowania