TO JEST PRZYKŁADOWY SKLEP OPROGRAMOWANIA REDCART.PL ZAMÓWIENIA NIE BĘDĄ REALIZOWANE!

Myszki do CS GO

Najlepsza myszka do CS:GO

Pasha Biceps, Snax, Olofmeister, FalleN, czy KennyS to postacie znane wszystkim osobom, które choć w minimalnym stopniu interesują się rozgrywkami CS GO. Profesjonaliści o niezwykłych umiejętnościach, którzy zachwycają swoją grą podczas turniejów rangi Major. Stanowią inspirację dla milionów graczy z całego świata i sprawiają, że dziś ścieżką e-sportowca chcę podążać coraz większa liczba młodych osób. Czy za ich sukcesem stoi wyłącznie tak zwany skill? Czy są to ogromne ilości godzin spędzonych na trenowaniu drużynowych taktyk i uczeniu się smoke’ów i flash’y? Niewątpliwe jest to prawda, ale nie można zapomnieć o istotnym znaczeniu sprzętu, z którego korzystają profesjonaliści. Myszki do CS GO, monitory 144 Hz oraz słuchawki umożliwiające wykrycie każdego tupnięcia. Sprzęt odgrywa niezwykłą rolę w profesjonalnym e-sporcie, dlatego postanowiliśmy stworzyć artykuł, w którym skupimy się na urządzeniu, bez którego granie byłoby niemożliwe.

Myszka do CS GO - to o niej właśnie mowa. Jest to urządzenie, które ma znaczący wpływ na komfort naszej rozgrywki. Decyduje o precyzji ruchu i zapewnia optymalne ułożenie dłoni. Bez dobrej myszki do CS GO trudno o precyzyjnego HeadShot'a, czy efektownego flick’a z AWP. Jeżeli chcecie podnosić swoje umiejętności, a Wasza ambicja nie kończy się na randze Global Elite, to profesjonalna myszka do CS GO jest pierwszą rzeczą, o której powinniście pomyśleć. Dziś podpowiemy, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego modelu.

Myszka do Cs GO - pożądane parametry.  

Porównując myszki do CS Go dostępne na rynku, w pierwszej kolejności powinniśmy skupić na specyfikacji technicznej poszczególnych urządzeń. Najważniejszą kwestią jest sensor, który ma bezpośredni wpływ na precyzję ruchu. Gracze mogą wybierać spośród dwóch rozwiązań, a mianowicie myszek wyposażonych w sensor laserowy bądź sensor optyczny. Zarówno pierwsze, jak i drugie rozwiązanie ma swoich zagorzałych zwolenników. My uważamy, że nie rodzaj, a jakość ma tu kluczowe znaczenie, dlatego polecamy wszystkie myszki do CS GO wyposażone w sensory marki Avago. W przypadku myszek laserowych są to modele Avago S9500 i Avago S9808, natomiast w przypadku optyków są to Avago 3888, Avago 3090, Avago 3095, Avago 3310. Sensory tej marki to gwarancja precyzji na najwyższym poziomie.

Kolejną ważną kwestią w przypadku wyboru myszki do CS Go jest możliwość samodzielnego dopasowania DPI do własnych preferencji. Profesjonalni zawodnicy CS’a grają na bardzo niskiej czułości, która oscyluje w przedziale od 200 do 600 DPI. Takie ustawie ma diametralny wpływ na precyzje ruchu, dlatego jest to standard stosowany również przez amatorów. Dobra myszka do CS Go powinna mieć możliwość dowolnego manewrowania wartością DPI i na takie modele powinniście w pierwszej kolejności zwrócić swoją uwagę. Z pewnością ułatwi Wam to rozgrywkę.

Myszki do Cs GO - Wygląd i dodatki.

Dobra myszka do CS Go to jednak nie tylko odpowiednie parametry. Nie możemy zapominać o elementach, które mają wpływ na komfort korzystania z niej. Wielkość myszy, jej wyprofilowanie, waga, rodzaj użytych materiałów, jakość ślizgaczy, długość kabla to wszystko ma znaczenie. Jeżeli wybierzecie za dużą myszkę do własnej dłoni, wówczas będziecie odczuwali dyskomfort, który nie tylko obniży waszą skuteczność gry, ale również po wielogodzinnej rozgrywce stanie się źródłem bólu nadgarstka. Zwróćmy również uwagę na dedykowane oprogramowanie. Myszki do Cs Go renomowanych marek posiadają własne aplikacje, w których można dowolnie zmienić ustawienia i parametry pod własne potrzeby. W takich aplikacjach można zmienić nawet rodzaj podświetlenia.

Wybór myszki do CS Go to niezwykle indywidualna sprawa, ale należy zawsze pamiętać o niezmiennych zasadach, które przedstawiliśmy wyżej. Jeżeli chcecie poprawić swoją grę, inwestycja w taki sprzęt jest niezbędna. Z pewnością odczujecie różnice.