Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
Kod producenta: RZ03-01060100-R3M1
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Opis produktu

Klawiatura Razer Deathstalker

Klawiatura dla graczy Razer DeathStalker Essential została wyposażona w nisko wyprofilowane, wyspowe klawisze oraz technologię anti-ghosting. Wspomagana przez Razer Synapse 2.0 klawiatura Razer DeathStalker Essential oddaje do Twojej dyspozycji wszystko, co niezbędne do całkowitej dominacji w grze. Razer DeathStalker Essential to kwintesencja minimalizmu wśród klawiatur do gier. Zdumiewająco szybka reakcja i płaskie, wyspowe klawisze pozwolą Ci wykonywać komendy i makra z większą szybkością. Dzięki Razer DeathStalker Essential śmierć nadejdzie szybko dla każdego, kto stanie Ci na drodze.

Więcej kontroli. Więcej zwycięstw.

W przeciwieństwie do tradycyjnych klawiatur, które rejestrują nie więcej niż 3 jednoczesne naciśnięcia, wyposażona w technologię anti-ghosting oraz KRO klawiatura Razer DeathStalker Essential pozwala na korzystanie nawet z dziesięciu klawiszy naraz, dzięki czemu bez trudu zniszczysz wszystkich przeciwników. Ciesz się brakiem opóźnień! Każdy z używanych klawiszy jest poprawnie rejestrowany, a Ty możesz realizować swój plan gry z morderczą precyzją.

Klawiatura Razer Deathstalker wyposażona w Synapse

Wsparcie rewolucyjnego oprogramowania Razer Synapse 2.0 prawdziwego mózgu Razer DeathStalker Essential sprawia, że klawiatury z wewnętrzną pamięcią odchodzą do lamusa. Serwer w chmurze Razer Synapse 2.0 pozwala na wygodny dostęp do spersonalizowanych ustawień o każdej porze i w każdym miejscu. Uniknij irytującego konfigurowania ustawień od początku dzięki automatycznym aktualizacjom oprogramowania i firmware'u, które zapewniają optymalną pracę Twojej klawiatury.

Cechy:

W pełni programowalne, płaskie, wyspowe klawisze
Wyposażona w całkowicie programowalne, płaskie, wyspowe klawisze, które wymagają wciśnięcia na zaledwie 2 mm, klawiatura Razer DeathStalker Essential pozwala szybciej reagować na nowe sytuacje w grze i wrogów. Reakcja odbywa się natychmiastowo, gdy tylko Twoje palce dotkną klawisza.
Razer Synapse 2.0
Używaj jednocześnie nawet dziesięciu klawiszy Razer DeathStalker Essential, a każdy z nich zostanie zarejestrowany dzięki wyjątkowej technologii anti-ghosting. Każde polecenie jest rejestrowane i realizowane z precyzją, która pozwoli Ci zniszczyć wrogów szybko i skutecznie, nieustannie dając Ci przewagę. To klawiatura do profesjonalistów.
Ekstremalna technologia anti-ghosting/KRO
Wraz z Razer Synapse 2.0 zyskujesz ogromne udogodnienie nowoczesne oprogramowanie, które synchronizuje Twoją klawiaturę do gry z serwerem w chmurze, dzięki czemu korzystasz z automatycznych aktualizacji sterowników i firmware'u, a jednocześnie zapisujesz własne ustawienia wszystko to za jednym logowaniem. Korzystaj z łatwego dostępu do wszystkich ulubionych ustawień wszędzie i zawsze. Klawiatura Razer Deathstalker to gwarancja pracy na najwyższym poziomie.

Specyfikacja:

  • Płaskie, wyspowe klawisze
  • Technologia anti-ghosting pozwalająca na jednoczesne naciśnięcie do 10 klawiszy
  • Oprogramowanie Razer Synapse 2.0
  • Ultrapolling 1000 Hz
  • W pełni programowalne klawisze
  • Natychmiastowe zapisywanie makr
  • Dedykowany tryb gry dezaktywujący klawisz Windows
  • Kontrola multimediów
  • Zamocowana na stałe podstawka pod nadgarstki
  • 2-metrowy gumowy kabel w osłonie
Polecamy