TO JEST PRZYKŁADOWY SKLEP OPROGRAMOWANIA REDCART.PL ZAMÓWIENIA NIE BĘDĄ REALIZOWANE!

O sklepie

Nasz sklep powstaw w wyniku pasji do gier oraz do sprzętu marki Razer. Wieloletnia współpraca zaowocowała produktem światowej klasy, którym już dziś możemy podzielić się z Tobą. W naszym sklepie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, a my zagwarantujemy Ci najwyższą jakość obsługi. To co nas wyróżnia spośród innych sprzedawców to:


Super szybka, tania dostawa

Jedną z najważniejszą rzeczy w sklepie internetowym jest bardzo szybka realizacja zamówienia. Nasi pracownicy kontrolują złożone zamówienia codziennie od wczesnych godzin porannych, aż do godziny 24.00. Dzięki temu każde nowe zamówienie jest realizowane zawsze tego samego lub następnego dnia. Zakupy z naszego sklepu docierają za pośrednictwem firm kurierskich nawet na następny dzień!


Najniższe ceny

Dobrze wiemy, że prawdziwy progamer to człowiek młody, który uczęszcza jeszcze do szkoły i nie pracuje. Dlatego musi liczyć się z każdym przysłowiowym groszem i zawsze będzie szukać najtańszej oferty. Taką własnie ofertę staramy się zawsze przygotować dla wszystkich naszych klientów.


U nas kupisz sprzęt, którego nie uświadczysz w zwykłym sklepie
Progamerzy to w 100% społeczność internetowa. Spędzają większość swojego czasu na treningach i zawodach. Nie mają czasu szukać w miejscowych sklepach wyspecjalizowanego sprzętu, którego i tak tam nie znajdą lub jest tylko na zamówienie. Wygodniej jest zamówić towar w naszym sklepie internetowym i spokojnie czekać na dostawę kolejnego dnia, a do tego ceny napewno są o wiele bardziej konkurencyjne niż w zwykłych sklepach stacjonarnych.


Prostota obsługi sklepu
Całe zakupy możesz zrobić w naszym sklepie w zaledwie kilka minut. Cały system jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Formularz danych osobowych, przy realizacji zamówienia zawiera tylko niezbędne dane i nie zabiera Twojego cennego czasu.


Zakupy 24 godziny na dobę.

W naszym sklepie możesz dokonywać zakupów  praktycznie o każdej porze dnia i nocy. Nasz system informuje nas natychmiastowo o złożonym zamówieniu, dzięki czemu towar wysyłamy zaraz po złożeniu zamówienia.


U nas masz możliwość zwrotu zamówionych towarów
W myśl nowych przepisów dotyczących handlu w Internecie, przysługuje Państwu pełne prawo do odstąpienia od umowy kupna w terminie do 14 dni kalendarzowych, a nasza firma jest zobowiązana do zwrotu pełnej ceny towaru z wyłączeniem kosztów przesyłki. Warunkiem zwrotu jest zachowanie produktu w formie nienaruszonej. Regulamin zwrtotów znajduje się w zakładce Regulamin sklepu.